FAQ 2021-01-18T18:01:49+01:00

Pracujemy głównie na terenie Małopolski jednak dalsze wyjazdy nie są dla nas problemem.

Nie musimy, ale zapraszamy Was na dobrą kawę, omówienie szczegółów oraz poznanie Waszych oczekiwań.

Termin zarezerwowany jest w momencie podpisania umowy i wpłaty zaliczki.

Zaliczka w dniu podpisania umowy wynosi 1000zł za film oraz 1000zł za fotografię.

Generalnie pracuje jeden fotograf, wiadomo jednak, że co dwa aparaty to nie jeden więc na życzenie Pary Młodej za dodatkową opłatą może być 2 fotografów.

Zawsze operatorów jest 2. Jedna osoba przemieszcza się pomiędzy ludźmi, a druga ze statywu odpowiedzialna jest za zbliżenia aby Wasz film był urozmaicony i bogaty pod względem ujęć.

Każda osoba u nas w teamie posiada wydane przez Kurię legitymacje umożliwiające fotografowanie w obiektach sakralnych.

Fotografowanie oraz filmowanie zaczynamy na przygotowaniach, a kończymy po oczepinach. Maksymalnie jesteśmy z Wami do godziny 00:30. Staramy się nie przekraczać 14 godzin pracy.

Kraków oraz jego bliskie okolice są w cenie. Jeśli chodzi o dalsze wyjazdy – nasze auto pali ok 8L/100km także jedynie czysty koszt paliwa.

Tak, ujęcia z drona są zawsze jeśli tylko warunki atmosferyczne na nie pozwalają.

Tak, latanie dronem bez licencji jest nielegalne i wiąże się z wysokimi karami, a przede wszystkim braniem odpowiedzialności za bezpieczeństwo

Prawo zabrania latania dronami w pomieszczeniach zamkniętych pod groźbą kary do 5 lat więzienia. Dbamy o bezpieczeństwo i nie jesteśmy aż takimi ryzykantami

Z dnia wesela oddajemy 200 zdjęć poddanych obróbce oraz 100 w podstawowej formie, dodatkowo z sesji poślubnej ok 20-30 zdjęć.

Plener ślubny możemy wykonać w dniu ślubu, wtedy na sesje poświęcamy maksymalnie 30 minut. Sesję plenerową możemy również wykonać w innym dniu, tam, gdzie tylko zechcecie. Sesja w innym dniu jest w cenie.

Należy liczyć ok 4h, wiele zależy od Was i Waszego zaangażowania.

Fotoalbum/fotoksiążka jest w cenie mieści się w nim 60-70 zdjęć przez Was wybranych. Dodatkowo w spersonalizowanym pudełeczku znajduje się pendrive z filmem i wszystkimi zdjęciami w wersji elektronicznej.

Oczywiście! Nie pobieramy za to dodatkowej opłaty, jedynie czystko fizyczną kwotę od laboratorium fotograficznego, ich koszt jest ustalony w zależności od waszych preferencji i wymagań.

Zdjęcia do fotoalbumu wybieracie Wy, jednak ich ułożenie pozostaje po naszej stronie.

Zdjęcia otrzymujecie maksymalnie do 90 dni od dnia wykonania sesji poślubnej.
Film jest gotowy długi (40min) do 120 dni od dnia wykonania usługi oraz trailera (2-3min) do 30 dni.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że żaden sprzęt nie jest niezawodny dlatego zawsze mamy ze sobą sprzęt dodatkowy na awaryjne sytuacje.

Film który otrzymacie jest w rozdzielczości FullHD

Tak, teledysk jest w cenie i trwa 2-3 min. Jest to skrót z całego dnia z najważniejszymi momentami.

Oczywiście poprawki się zdarzają, w zależności czego oczekuje Para Młoda są one w cenie lub wycenianie indywidualnie.

Na weselu zawsze staramy się poprosić kilku gości o wypowiedź do mikrofonu aby następnie dołączyć go Wam do filmu. Pamiętajcie jednak, że nikogo nie zmuszamy – nie każdy dobrze się czuje przed kamerą.

Film długi trwa 40min jednak jeśli jesteście zainteresowani dłuższym filmem, możemy się dogadać, jednak nie wykonujemy filmów 1,5-2h

Pozostałą kwotę wpłacacie w momencie odbioru gotowych materiałów.